Salon wystawowy

Celem naszej firmy jest dostarczyć klientom pięknego, komfortowego, a przy tym niezwykle funkcjonalnego wyposażenia do wystroju mieszkania, rezydencji czy lokalu użytkowego. Rozumiemy jednak, że przed podjęciem ostatecznej decyzji chcą mieć Państwo absolutną pewność, że wybrany zestaw mebli to ten wymarzony. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, posiadamy bogaty w różnorodne produkty salon wystawowy. Zadbaliśmy w nim o pełną ekspozycję nie tylko dostępnych w ofercie ArtStyl mebli, dopasowanych do każdego pomieszczenia, ale również oświetlenia kryształowego, czy glamour i gustownych artykułów, idealnych do dekoracji własnego wnętrza.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Salonu Wystawowego, zlokalizowanego w siedzibie ArtStyl. Umożliwiamy odwiedzenie nas zarówno w godzinach pracy specjalistów, jak i w innym terminie, po wcześniejszym umówieniu wizyty. Oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo w wyborze!

Adres: Radomin 136, 87-404 Radomin (woj. kujawsko-pomorskie)

Lokalizacja

Radomin 136
87-404 Radomin
woj. Kujawsko-Pomorskie

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00
sobota: 9:00 - 14:00

Istnieje możliwość odwiedzenia naszego salonu wystawowego w innych godzinach niż podane powyżej. Wówczas prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia wizyty.