O Nas

ArtStyl to firma działająca od 1998 roku, którego priorytetem od samego początku było dostarczanie klientom ekskluzywnych mebli. Prężny rozwój szybko pozwolił nam na rozszerzenie działalności i świadczenie usług na terenie całej Polski i poza granicami kraju. Rozumiemy, że każdy może mieć inne oczekiwania, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu szeroki wybór produktów. Jako ArtStyl w swoim asortymencie posiadamy bogatą ofertę wyposażenia dostosowanego do różnych pomieszczeń, stylów i indywidualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy także elastyczni pod kątem zasad współpracy, dlatego umożliwiamy również zakup w dowolnej formie – detalicznej, wysyłkowej lub hurtowej.

Dostępne w naszej ofercie meble, oświetlenie czy gustowne artykuły do aranżacji wystroju świetnie komponują się we wnętrzach nie tylko Państwa domów, mieszkań czy rezydencji, ale również restauracji, hoteli lub sal konferencyjnych. Stworzone z wysokiej jakości materiałów luksusowe meble, wieloletnie doświadczenie w branży i profesjonalna obsługa klientów to cechy, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ArtStyl!

SALON WYSTAWOWY

Posiadamy bogatą ekspozycję naszych produktów: od mebli w różnych stylach, przez oświetlenie aż po ekskluzywne artykuły dekoracyjne.

Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu, zlokalizowanego pod adresem:

87-404 Radomin 136 (woj. kujawsko-pomorskie)

KONTAKT

  • ARTSTYL F.H.U MARIA PTASZYŃSKA
  • RADOMIN 136
  • 87-404 RADOMIN
  • NIP: 878-135-49-60 REGON: 870626651